Na podporu dvou žen s hadikepem a silnými životním příběhem pořádá Apoštolská církev Rožnov pod Radhoštěm sportovní výzvu pod názvem AŠ-AŽ  (Aš až Jablunkov). „Chlapská charitativní výzva – přejezd ČR na horském kole“ proběhne 2.-9. července 2022 a FINEST Invest bude u toho.

Dát si společně do těla, poznat krásy našeho kraje, seznámit se a utužit společné vztahy, a především pomoci dobré věci. To je Chlapská charitativní výzva – přejezd ČR na horském kole, které jsme se stali partnery. Akci samotnou zaštítil náš kolega, investiční specialista Jiří Šimorda.
Od března tohoto roku probíhají po celé České republice tréninky, kterými se účastníci připravují na sedmidenní přejezd země který v šesti etapách zahrnuje celkem 670 km.

Výtěžek z akce se použije na zakoupení speciálního trenažéru a jeho umístění v dětském domově nebo domově pro seniory a na podporu rehabilitace, psychoterapii a nákup speciálních pomůcek pro dvě ženy s handikepem, jejichž silný příběh najdete právě zde pod stránkou výzvy https://www.facebook.com/VyzvaAsAz.