Počátkem května jsme po delší pauze uspořádali další Investiční setkání s našimi klienty, obchodními partnery a přáteli. Jako místo setkání jsme vybrali Rožnov pod Radhoštěm a prostředí zrekonstruované secesní Villy Rosenaw v centru města.

Kromě společenského charakteru mělo naše setkání také pracovní ráz, kdy jsme pozvali zástupce našich partnerských společností, aby přítomné hosty seznámili s novinkami ze svých oborů a firem a představili aktuální investiční příležitosti. O trhu financí a současném dění na globální úrovni hovořil hlavní ekonom investiční skupiny DRFG Martin Slaný. Oblast telekomunikací a investic do technické infrastruktury představil předseda představenstva skupiny Suntel Group Roman Řezníček. Trh s bydlením a rezidenční development přiblížil Tomáš Vavřík, zakladatel společnosti DOOPLAN a stejnojmenného fondu kvalifikovaných investorů.

Naše pozvání přijalo více jak 30 hostů, kteří s řečníky ještě dlouho debatovali nad současnými ekonomickými a investičními možnostmi. Skvělou atmosféru celého večera podtrhl výborný raut a vynikající italská vína od našeho dvorního dodavatele společnosti Enotria.

Všem hostům a řečníkům mnohokrát děkujeme, že za námi vážili cestu a budeme se velice těšit na další shledání!

Video ze setkání si můžete prohlédnout zde: