TELEKOMUNIKACE

Telekomunikace jsou páteří moderní globální společnosti. Dostupnost informací, kvalita dat a rychlost připojení dnes rozhodují o úspěchu jedinců, firem i krajin. Proto se zaměřujeme na investice do samotných základů telekomunikační infrastruktury – jejího budování, modernizace a servisu v mnoha evropských zemích pro nejvýznamnější nadnárodní operátory.

Telekomunikační infrastruktura

  • Základové stanice
  • Optické sítě
  • Budování mobilních 4G a 5G sítí

ZÁKLADOVÉ STANICE

Vysílače a přijímače jsou zodpovědné za přenos a příjem radiových signálů z mobilních telefonů, bez nichž nejsme v dnešní době schopni existovat. Kvalita a rozvoj sítě stanic má zásadní dopad na každodenní komunikaci. Jejich správa a výstavba nových jsou tak nekončící investicí.

OPTICKÉ SÍTĚ

Rostoucí požadavky na navyšování přenosové kapacity a kvality dat vyžadují dodavatele s komplexními znalostmi a schopnostmi dodat ucelenou optickou infrastrukturu. Data jsou dnes klíčem k úspěchu téměř každého oboru i našeho každodenního života. Tyto investice posilují stále více s naléhavostí každodenního života.

SÍTĚ 4G A 5G

Vysokorychlostní přenos dat slibuje především efektivnější práci, větší začlenění technologií do průmyslu, rychlejší administrativu a pohodlnější život firem i koncových uživatelů. Očekává se nastartování čtvrté průmyslové revoluce. Společně můžeme být u toho.

ZAJÍMAJÍ VÁS INVESTICE
DO TELEKOMUNIKACÍ?

Chcete investovat do nemovitostí?